Автоматизація торгівлі | Shelfy

Підприємство

Організаційна структура, Франшиза, Персонал, Ролі та права, Мультивалютний облік, Шаблони документів та звітів.

Касове місце

Каталог, Вибір товару, Продаж, Замовлення, Резерв, Участь у продажах, Обслуговування акцій та карт лояльності, Додаткові знижки, Дізнатися залишки, Робота без інтернету

Маркетинг

Маркетинг кампанії, Інструменти маркетингу, Конструктор акцій та лояльності, Промо акції, Програми лояльності, Маркетингові розрахунки, Клієнтська база.

B2B маркетинг

B2B просування, B2B бонуси.

Торгівля

Асортиментна матриця. Ціни. Закупівлі. Запаси, B2C продаж, B2B продаж, Комісійна торгівля, Контракти, Виробництво.

Канали продажів

Магазин "з цегли та бетону" (B&M), Мережа торгових точок, Інтернет магазини, Маркетиплейси, Соціальні мережі, Кнопка "Купити!", Бот продавець.

Promo

Акції, Підготовка акції, Проведення акції, Оцінка результатів

Фінанси

Фінансовий календар, Платіжні операції, Облік витрат, Рух грошей, Прибутки та збитки.

Персонал

Профіль співробітника, Ролі та права, Мотиваційні програми, Гейміфікація, Боти для співробітників.

Loyalty

Програми лояльності, Підготовка програм, Обслуговування програм, Аналіз поведінки покупця.

Програма для торгівлі

Роздрібна торгівля. Дистрибуція. Запаси. Закупівлі. Асортименти. Ціни. Комісія. Консигнація. Контракти. Виробництво

Оптова та роздрібна торгівля

Все необхідне для обслуговування торгових операцій. Закупівлі та запаси. Автоматизація торгової мережі. Ведення асортименту та цін. Роздрібні та оптові продажі. Комісія та консигнація. Контракти. Заборгованість. Виробництво.

Формування товарного асортименту

Простий інструмент для ведення номенклатури

Категорія товару і властивості товарів або послуг, що настроюються. З'явилися новинки? Їх так само просто додати до асортиментного довідника. Товар знято з продажу? Відправте його до архіву. Підтримуються будь-які розмірні сітки, параметри та модифікатори. Галерея зображень. Вся інформація про продукт в одному місці.

Формування ціни

Централізоване управління цінами у всіх каналах продажу

Ручне та автоматичне формування ціни. Списки цін, залежно від призначення. Роздрібна ціна для магазинів. Закупівельні ціни постачальників. Ціни для оптових покупців та партнерів. Зберігання першої та акційної ціни. Друк цінників та процедура застосування цін, що гарантує актуальні ціни у торговому залі.

Закупівлі

Повний документообіг щодо постачальників

Формування та супровід замовлення постачальнику. Своєчасне поповнення товарних запасів та контроль out-of-stock. Обслуговування повернень постачальнику. Контрактування постачання та ведення заборгованості по постачальнику. Імпорт електронних документів та ведення кодів постачальника у номенклатурному довіднику

Облік запасів

Тепер товар завжди є в наявності

Підтримується як Push, так і Pull стратегії управління запасами в мережі та місцях продажу. Замовлення на поповнення із магазинів. Переміщення запасів типу twin (один документ для переміщення товару) та типу out/in (один документ на відвантаження товару за переміщенням та другий документ на приймання товару у місці призначення). Контроль над переміщенням. Тепер товар не загубиться у дорозі.

Мультиканальність продажів

Безліч каналів продажів, єдина платформа

Всі роздрібні продажі на всіх каналах через єдину платформу. Підтримуються як класичні магазини, так і інтернет-магазини, продаж через соціальні мережі (facebook, Instagram) та торгові маркетплейси. Різні канали продажу, єдина клієнтська база, єдині промокампанії та програми лояльності.

Партнерська мережа

b2b продажі на новому рівні

B2B приклади. Приймаємо замовлення від партнерів. Робимо відвантаження. Обслуговуємо повернення. Приймаємо оплати та ведемо облік заборгованості. Контракти роблять стосунки прозорими. Маркетинг конструктор дозволяє будувати промокампанії для партнерів. Бонусні програми мотивації для партнерів – чесна альтернатива знижкам за обсягами.

Комісія та Консигнація

Обслуговування агентських моделей продаж

Можна брати товар на комісію чи консигнацію. Можна давати товар на комісію чи консигнацію. У будь-якому випадку все буде враховано. Врахувати залишки та розрахувати заборгованість допоможуть контракти та звіти щодо комісії. Ведуться комісійні контракти та розраховується винагорода комісіонера.

Контракти

Зручний спосіб об'єднання торгових документів

Контракт – це як розумна папка з торговими документами щодо партнера чи клієнта. Є контракти купівлі-продажу, комісії та консигнації. Для комісії та консигнації у контракті передбачено розрахунок винагороди. Контракти дають змогу легко вести заборгованість.

Виробництво

Якщо щось збирається чи готується

Підтримується складальне виробництво та виробництво у момент продажу. Технологічна картка визначає правила виробництва продукту. Виробнича операція з технологічної карти спише зі складу комплектувальні, а готова продукція припадає на склад готової продукції. Витрати на комплектувальні та виробництво врахуються в собівартості продукції.