Спрощене керування підприємством | Shelfy

Підприємство

Організаційна структура, Франшиза, Персонал, Ролі та права, Мультивалютний облік, Шаблони документів та звітів.

Касове місце

Каталог, Вибір товару, Продаж, Замовлення, Резерв, Участь у продажах, Обслуговування акцій та карт лояльності, Додаткові знижки, Дізнатися залишки, Робота без інтернету

Маркетинг

Маркетинг кампанії, Інструменти маркетингу, Конструктор акцій та лояльності, Промо акції, Програми лояльності, Маркетингові розрахунки, Клієнтська база.

B2B маркетинг

B2B просування, B2B бонуси.

Торгівля

Асортиментна матриця. Ціни. Закупівлі. Запаси, B2C продаж, B2B продаж, Комісійна торгівля, Контракти, Виробництво.

Канали продажів

Магазин "з цегли та бетону" (B&M), Мережа торгових точок, Інтернет магазини, Маркетиплейси, Соціальні мережі, Кнопка "Купити!", Бот продавець.

Promo

Акції, Підготовка акції, Проведення акції, Оцінка результатів

Фінанси

Фінансовий календар, Платіжні операції, Облік витрат, Рух грошей, Прибутки та збитки.

Персонал

Профіль співробітника, Ролі та права, Мотиваційні програми, Гейміфікація, Боти для співробітників.

Loyalty

Програми лояльності, Підготовка програм, Обслуговування програм, Аналіз поведінки покупця.

Підприємство

Підрозділи. Офіси. Магазини. Склади. Співробітники. Права доступу. Шаблони документів. Швидко налаштувати та легко міняти.

Просування бізнесу

Відкриваючи новий бізнес або змінюючи існуючий, відразу вибирайте інструменти, які підтримуватимуть його зростання. Платформа shelfy - це вдалий вибір. Вона створювалася з урахуванням можливостей зростання бізнесу.

Офіси, магазини, мережі, склади

Організаційна структура підприємства

Налаштуйте організаційну структуру підприємства. Використовуйте структуру, що представлена у вигляді дерева. Це дозволяє з одного погляду легко охопити все підприємство. Ваш бізнес зростає. Додайте нові підрозділи, магазини та склади. Структура підприємства стає наочною та масштабованою.

Франшиза

Ще один спосіб масштабувати бізнес

У вас унікальний товар чи бізнес-модель? Продаєте франшизу? Додайте до структури підприємства франчайзі, його магазини та склади. Тепер ваш партнер може працювати на одній з вами платформі та торгувати вашим товаром, але може додавати свій асортимент. Ви можете створити єдину програму лояльності та спільні промо акції. До речі, ви бачитимете всі його торгові операції.

Чому варто поставити собі shelfy?

Ви хочете рости через регіональні підрозділи, або через масштабування роздрібної мережі, або через відкриття нових каналів продажу або через франшизу, або через партнерську мережу, або взагалі не хочете поки що рости. Тепер уже не важливо! Ви однаково успішно підтримаєте будь-яку стратегію зростання або просто насолоджуватиметеся тим, що вже є.

Персонал

Коли кожен на своєму місці

Анкета працівника. Кожен співробітник уперше створюється у тому підрозділі чи магазині, де він працюватиме. Якщо він перейшов до іншого підрозділу, це теж легко зробити. Співробітник звільнився? Просто заблокуйте його. Якщо співробітник буде працювати з shelfy, додайте його як користувача. Якщо співробітник працює тільки як торговий персонал, то нехай він буде просто як співробітник. Він не зможе зайти в систему, але братиме участь у мотиваційній програмі. До речі, він також зможе використати свій персональний Telegram-бот для того, щоб переглянути залишки в магазині або скільки йому нараховано бонусів за участь у продажах.

Обов'язки персоналу

Обов'язки персоналу та доступ до операцій, документів та звітів

Налаштувати обов'язки для працівників на виконання дій, створення документів або перегляд звітів так само просто, як і додати їх як користувачів. Виділяємо які посади матимуть працівники на підприємстві. Створюємо усі посадові обов'язки в системі та для кожної посади призначаємо права на доступ до операцій, документів та звітів. Співробітнику призначаємо посаду, що він виконує для підприємства. Якщо у співробітника кілька обов'язків, він матиме об'єднані права всіх призначених йому ролей.

Будуємо мережу

Коли все пішло, запустили франшизу

Торгуємо м’ясом. Починали з однієї точки. Відпрацювали бізнес-модель. Встояв асортимент. Налагодили систему постачання. Запустили програму лояльності та напрацювали промо акції. Відкрили ще два магазини. Відпрацювали логістику запасів у мережі. Відкрили франшизу: “М’ясний бізнес біля будинку під ключ. Прибуток від $1000 до $4000”. Запрошуємо! Весь цей час систему не змінювали. Від однієї точки до франшизи у хмарі.

Артем Горбунов. ТОМАГАВК

М'ясо від українських фермерів, https://tomahawk.in.ua

Артем Горбунов. ТОМАГАВК

М'ясо від українських фермерів, https://tomahawk.in.ua

Мультивалютний облік

Валюта документа та облікова валюта

Тепер ви можете торгувати з усім світом, тому що shelfy дає таку можливість. Виберіть валюту, встановіть курс та все. Створюючи будь-який документ, вказуйте валюту документа. Обов'язково визначте для себе яка валюта для вас є головною та зробіть її обліковою. До неї буде приводиться уся безліч валют при розрахунку заборгованості або при побудові фінансових звітів.

Шаблони документів та звітів

Документ - обличчя компанії

Ви маєте MS Excel? Створюйте шаблони документів і звітів і використовуйте їх для виводу на друк або для зручного представлення даних, які будуть вивантажені з shelfy за цими шаблонами. Рендувати всі свої документи, легко друкувати цінники з вашим логотипом на товар, використовувати графіки та діаграми під час побудови звітів. Все це можна робити, використовуючи шаблони шаблонів для підготовки документів і звітів.