Маркетинг для B2B | Shelfy

Підприємство

Організаційна структура, Франшиза, Персонал, Ролі та права, Мультивалютний облік, Шаблони документів та звітів.

Касове місце

Каталог, Вибір товару, Продаж, Замовлення, Резерв, Участь у продажах, Обслуговування акцій та карт лояльності, Додаткові знижки, Дізнатися залишки, Робота без інтернету

Маркетинг

Маркетинг кампанії, Інструменти маркетингу, Конструктор акцій та лояльності, Промо акції, Програми лояльності, Маркетингові розрахунки, Клієнтська база.

B2B маркетинг

B2B просування, B2B бонуси.

Торгівля

Асортиментна матриця. Ціни. Закупівлі. Запаси, B2C продаж, B2B продаж, Комісійна торгівля, Контракти, Виробництво.

Канали продажів

Магазин "з цегли та бетону" (B&M), Мережа торгових точок, Інтернет магазини, Маркетиплейси, Соціальні мережі, Кнопка "Купити!", Бот продавець.

Promo

Акції, Підготовка акції, Проведення акції, Оцінка результатів

Фінанси

Фінансовий календар, Платіжні операції, Облік витрат, Рух грошей, Прибутки та збитки.

Персонал

Профіль співробітника, Ролі та права, Мотиваційні програми, Гейміфікація, Боти для співробітників.

Loyalty

Програми лояльності, Підготовка програм, Обслуговування програм, Аналіз поведінки покупця.

B2B маркетинг

Акції для партнерів. Безліч маркетингових механік. Просте керування. Конструктор. Понад 40 умов. Понад 50 дій. Обслуговування без помилок.

Мотивуємо партнерів

Нові механіки

Ви дистриб'ютор? Торгуєте гуртом? Чи є мережа партнерів? Чому б не застосувати у відносинах з партнерами маркетинг інструменти та механіки з ритейл маркетингу? Промокупони, цільові розпродажі, бонусні програми та інші механіки - це інструменти більш точної дії, ніж проста знижка від обсягу. Платформа shelfy підтримає будь-який B2B маркетинг.

B2B Просування

Канали комунікації b2b

Безліч інструментів для кампаній, націлених на гуртових покупців та партнерів. Цінові пропозиції, пов'язані з асортиментом у документі продажу та складськими залишками, купони з різними умовами для вирішення конкретних завдань щодо просування товарів чи послуг, товарні набори, акційні пакети новинок для мотивації партнера до розширення асортиментної матриці та багато іншого. Ви обмежені лише креативністю маркетолога.

Чому варто поставити собі shelfy?

Ви хочете рости через регіональні підрозділи, або через масштабування роздрібної мережі, або через відкриття нових каналів продажу або через франшизу, або через партнерську мережу, або взагалі не хочете поки що рости. Тепер уже не важливо! Ви однаково успішно підтримаєте будь-яку стратегію зростання або просто насолоджуватиметеся тим, що вже є.

B2B Бонуси

Залишитись при своїх грошах. Розрахуватися із зобов'язаннями

Використовуйте бонусні механіки в дистрибуції та гуртових продажах. Це дозволяє більш точно мотивувати партнерів та адекватно враховувати внесок кожного з них. Умови для нарахування бонусів можуть стосуватися асортиментної лінійки, кількості товару, що купується, кожної позиції або набору, складських залишків та індексу оборотності товарів. Партнер може використати нараховані бонуси для оплати закупівель чи погашення заборгованості.