Програма лояльності для клієнтів та магазинів | Shelfy

Підприємство

Організаційна структура, Франшиза, Персонал, Ролі та права, Мультивалютний облік, Шаблони документів та звітів.

Касове місце

Каталог, Вибір товару, Продаж, Замовлення, Резерв, Участь у продажах, Обслуговування акцій та карт лояльності, Додаткові знижки, Дізнатися залишки, Робота без інтернету

Маркетинг

Маркетинг кампанії, Інструменти маркетингу, Конструктор акцій та лояльності, Промо акції, Програми лояльності, Маркетингові розрахунки, Клієнтська база.

B2B маркетинг

B2B просування, B2B бонуси.

Торгівля

Асортиментна матриця. Ціни. Закупівлі. Запаси, B2C продаж, B2B продаж, Комісійна торгівля, Контракти, Виробництво.

Канали продажів

Магазин "з цегли та бетону" (B&M), Мережа торгових точок, Інтернет магазини, Маркетиплейси, Соціальні мережі, Кнопка "Купити!", Бот продавець.

Promo

Акції, Підготовка акції, Проведення акції, Оцінка результатів

Фінанси

Фінансовий календар, Платіжні операції, Облік витрат, Рух грошей, Прибутки та збитки.

Персонал

Профіль співробітника, Ролі та права, Мотиваційні програми, Гейміфікація, Боти для співробітників.

Loyalty

Програми лояльності, Підготовка програм, Обслуговування програм, Аналіз поведінки покупця.

Програма лояльності

Лояльність. Будь-які механіки. Бонуси. Мульти бонусні рахунки. Будь-які моделі знижок. Просте керування. Конструктор. Понад 40 умов. Понад 50 дій.

Система лояльності покупців

Успішна програма лояльності — це зростання продажів за рахунок утримання лояльних клієнтів, це завжди зростання клієнтської бази, це завжди економія на повторному залученні покупців. Це як катання на хвилі довіри, статусу та приналежності. Створити та утримувати "хвилю", складне завдання для маркетолога. Йому ніяк не вирішити її без сучасних інструментів, які є в shelfy.

Програма лояльності для постійних клієнтів

Основи

Основою будь-якої програми лояльності завжди є заохочення учасника програми за його відданість бренду. Активами для такого заохочення та мотивації часто виступають фіксовані або накопичувальні знижки, бонуси, подарунки та персоніфіковані пропозиції. Всі ці механіки доступні в shelfy для налаштування та супроводу програм лояльності.

Розробка програми лояльнотсі

Безліч інструментів, просте управління

Маркетолог визначився із програмою лояльності. Тепер її необхідно налаштувати та підготуватися до обслуговування програми у точках продажу та точках комунікації з клієнтами. Доступно понад 40 умов та понад 50 дій, за допомогою яких можна налаштувати механіку практично будь-якої програми лояльності.

Автоматизація програм лояльності

Єдиний регламент у всіх точках продажу.

Програма лояльності спроєктована, налаштована та запущена. Програма працюватиме так, як її спроєктував маркетолог, незалежно від персоналу магазину, однаково у всіх каналах продажу. Наприклад, скрізь однаково буде видано карту лояльності та прив'язано до профілю покупця. Якщо покупець пред'явив картку лояльності при покупці, то буде надано знижку або нараховано бонуси, або видано подарунок в суворій відповідності до умов програми.

Аналіз поведінки споживачів

Чи вийшло все, як задумували?

Використовуйте вбудовані звіти з аналізу продажів та RFM сегментацію, а також партнерські BI рішення для оцінки результативності проведених програм лояльності. Вам потрібен звіт, адаптований під ваш бізнес та ваші потреби? Зверніться до служби підтримки, яка допоможе його отримати.