Касова програма, pos система | Shelfy

Підприємство

Організаційна структура, Франшиза, Персонал, Ролі та права, Мультивалютний облік, Шаблони документів та звітів.

Касове місце

Каталог, Вибір товару, Продаж, Замовлення, Резерв, Участь у продажах, Обслуговування акцій та карт лояльності, Додаткові знижки, Дізнатися залишки, Робота без інтернету

Маркетинг

Маркетинг кампанії, Інструменти маркетингу, Конструктор акцій та лояльності, Промо акції, Програми лояльності, Маркетингові розрахунки, Клієнтська база.

B2B маркетинг

B2B просування, B2B бонуси.

Торгівля

Асортиментна матриця. Ціни. Закупівлі. Запаси, B2C продаж, B2B продаж, Комісійна торгівля, Контракти, Виробництво.

Канали продажів

Магазин "з цегли та бетону" (B&M), Мережа торгових точок, Інтернет магазини, Маркетиплейси, Соціальні мережі, Кнопка "Купити!", Бот продавець.

Promo

Акції, Підготовка акції, Проведення акції, Оцінка результатів

Фінанси

Фінансовий календар, Платіжні операції, Облік витрат, Рух грошей, Прибутки та збитки.

Персонал

Профіль співробітника, Ролі та права, Мотиваційні програми, Гейміфікація, Боти для співробітників.

Loyalty

Програми лояльності, Підготовка програм, Обслуговування програм, Аналіз поведінки покупця.

Касове місце

POS. Планшет. Смартфон. Зручний каталог. Швидке обслуговування. Продаж. Замовлення. Резерв. Облік участі персоналу у продажах. Промо. Лояльність. Робота онлайн та офлайн.

Зручна програма для каси

Хороше касове місце для точок продажу - це зручна, швидка робота торгового персоналу та вдячні клієнти. Shelfy пропонує саме таку касову програму. Швидко знайти товар, додати його в чек, прийняти замовлення від клієнта, зберегти набраний чек у резерв, врахувати участь торгового персоналу у продажу та багато іншого. Працює на профі POS станції, планшеті чи смартфоні.

Каталог товарів

Швидко знайти товар чи послугу дозволяє зручний каталог

На плитках каталогу є зображення товару чи послуги, найменування та ціна. Варто торкнутися плитки пальцем, товар чи послуга одразу потраплять у чек. Багато маркованого товару та каталог не потрібен постійно? Його можна вимкнути та відкривати, коли він потрібен. При закритому каталозі на екрані з'являється годинник з календарем.

Вибір товарів

За штрихкодом. За артикулом. За назвою. Робота з ваговим товаром

Тисячі позицій в асортименті. Користуватись каталогом для пошуку товару не зручно. Сміливо використовуйте сканер штрихкоду, щоб додати товар у чек. Знайдіть товар через рядок пошуку. Якщо товар, який був обраний, ваговий, то в вікні, що з'явилося окремо, вкажіть його вагу або використовуйте кнопку “Зважити”. Вибравши товар у чеку, можна змінити кількість, подивитися залишки по ньому на торговій точці, дати на нього додаткову знижку або видалити з чека.

Продаж товарів

Швидко. Не затримуючи покупця

Чек сформовано. Тепер ідемо на оплату. Вибираємо спосіб оплати – готівка, картка. Готівка. Вводимо суму отриманої готівки. Відраховуємо решту. Друкуємо чек. Продаж завершено. Пакуємо покупку і кажемо покупцеві: “Дякую! Приходьте до нас ще!"

Замовлення товарів

Як не упустити покупця

Товару немає на залишках, а покупцю "ну, дуже треба" і він готовий зачекати на постачання? Ви не втратите цього покупця. Створюємо замовлення цього покупця прямо з касової програми. Замовлення відразу потрапить до менеджера, який візьметься за його подальше виконання.

Закупівлі. Повний документообіг щодо постачальників

Формування та супровід замовлення постачальнику. Своєчасне поповнення товарних запасів та контроль out-of-stock. Обслуговування повернень постачальнику. Контрактування постачання та ведення заборгованості по постачальнику. Імпорт та ведення кодів постачальника в номенклатурному довіднику.

Резерв товарів

Відкласти чек, щоб потім його швидко "підняти"

Касир набрав чек, а покупцеві раптом треба щось із товару, і він хоче піти до торгового залу? Не видаляйте набраний чек. Просто "скидайте" його в резерв. Протягом дня його завжди можна підняти назад у вигляді чека. Резерв ще працює як "м'який чек", коли консультант у залі відбирає товар разом із покупцем, формує чек і зберігає його в резерв, а на касі його завантажать із резерву для оплати. Зменшуємо черги на касі!

Мотивація персоналу

Мотивація торгового персоналу - зростання обсягу продажу

Оцінити участь продавців та консультантів у продажах можна просто додавши їхній персональний код до позиції в чеку або відразу на весь чек. Скануй бейдж консультанта, який зробив продаж під час формування чека. Після закриття продажу система одразу нарахує консультанту бонуси. Щоправда, за умови, що у вас налаштована бонусна мотиваційна програма

Бонусні програми лояльності

Достатньо просканувати картку чи купон

У вас у роботі одночасно безліч акцій? Це ніяк не завадить касиру в обслуговуванні продажу. Щоб спрацювала акція і чек автоматично розрахувався з урахуванням її умов, достатньо просканувати купон, картку покупця, подарункову картку або будь-який інший випущений вами маркетинговий інструмент. Покупцеві потрібно видати картку чи купон за умовами його придбання? Система підкаже про це касиру.

Додаткові знижки

Даємо знижку руками

На окремий товар, послугу чи весь продаж потрібно надати знижку? Це можна зробити. Просто на позиції чи чеку потрібно вибрати кнопку Знижка. У вікні вказати розмір знижки в % або в грошах.

Залишок товару

Чи є у наявності потрібний розмір?

Потрібно дізнатись залишки товару в точці продажу? Достатньо вибрати позицію в чеку й у вікні, що відкриється, клікнути по кнопці Залишки. Ви отримаєте розгорнуту інформацію про залишки цього товару.

Робота каси без інтернету

Продажі триватимуть

Касова програма підключена до інтернету і завжди відправляє продаж до центральної бази підприємства або звертається до центру за маркетинговими розрахунками за угодою. Якщо у вас зник інтернет, то це не зупинить ваші продажі. Каса продовжить працювати, накопичувати продажі та після відновлення інтернету передасть усі продажі до центру. Касова програма може працювати в off-line режимі.

Устаткування

Широкий вибір підтримуваних пристроїв

Касова програма підтримує роботу з принтерами чеків, фіскальними реєстраторами, сканерами штрихкодів, ваговим обладнанням. Щоб дізнатися повний список обладнання, що підтримується, зверніться до нашої служби підтримки.