Система контролю персоналу | Shelfy

Підприємство

Організаційна структура, Франшиза, Персонал, Ролі та права, Мультивалютний облік, Шаблони документів та звітів.

Касове місце

Каталог, Вибір товару, Продаж, Замовлення, Резерв, Участь у продажах, Обслуговування акцій та карт лояльності, Додаткові знижки, Дізнатися залишки, Робота без інтернету

Маркетинг

Маркетинг кампанії, Інструменти маркетингу, Конструктор акцій та лояльності, Промо акції, Програми лояльності, Маркетингові розрахунки, Клієнтська база.

B2B маркетинг

B2B просування, B2B бонуси.

Торгівля

Асортиментна матриця. Ціни. Закупівлі. Запаси, B2C продаж, B2B продаж, Комісійна торгівля, Контракти, Виробництво.

Канали продажів

Магазин "з цегли та бетону" (B&M), Мережа торгових точок, Інтернет магазини, Маркетиплейси, Соціальні мережі, Кнопка "Купити!", Бот продавець.

Promo

Акції, Підготовка акції, Проведення акції, Оцінка результатів

Фінанси

Фінансовий календар, Платіжні операції, Облік витрат, Рух грошей, Прибутки та збитки.

Персонал

Профіль співробітника, Ролі та права, Мотиваційні програми, Гейміфікація, Боти для співробітників.

Loyalty

Програми лояльності, Підготовка програм, Обслуговування програм, Аналіз поведінки покупця.

Персонал

Профіль працівника. Ролі. Права. Мотивація. Бонуси для персоналу. Гейміфікація. Бот для продавця

Персонал – головний актив будь-якого підприємства

Для того, щоб робота співробітників була продуктивною, важливо організувати їх участь у процесах підприємства. Дати доступ до ресурсів виходячи з ролей та розв'язуваних завдань. Визначити мотиваційні програми. Дати зручні інструменти для роботи. Також чудово, коли вдається зробити роботу не нудною.

Анкета співробітника

Створюємо профіль співробітника та заповнюємо всі анкетні дані

Якщо співробітник буде користувачем системи, то на його електронну пошту буде надіслано логін та пароль для входу. Не забувайте правильно вказувати номер мобільного телефону. За ним можлива реєстрація Telegram бота-помічника. Коли співробітник звільняється, не забувайте заблокувати його обліковий запис і скинути в архів.

Посадові обов'язки

Дані підприємства будуть під захистом

Варто розпочати з того, щоб виділити всі посади, які є на підприємстві. Потім, з завдань, кожної посади призначити права доступу до інформації та виконання операцій. Тепер можна призначити співробітнику один чи кілька обов'язків. Якщо співробітник має декілька посад, то обов'язки по всіх посадах об'єднуються.

Мотивація персоналу

Коли зростає виторг

Спробуйте використати бонуси. Бонуси дозволять зробити незрівнянно тонке настроювання персональної мотивації та враховувати безліч факторів при нарахуванні бонусів за участь у продажу на бонусний рахунок співробітника. Можна враховувати які асортиментні позиції продано, кількість рядків у документі, сума документа, яка за рахунком це продаж у співробітника сьогодні та багато іншого. Це абсолютно новий рівень мотиваційних програм. Це робить shelfy.

Гейміфікація

Коли працювати цікаво

Гейміфікація процесу продажів для торгового персоналу – це однозначний плюс до виторгу. Аналітики дають до 15-20% приросту продажів при використанні елементів гри та змагання у торговому процесі. Shelfy дозволяє динамічно ранжувати статус продавців виходячи з їхніх успіхів протягом дня і повідомляти їх про це, коли розклад серед продавця магазину змінився. Це привід для працівника, що відстає натиснути.

Боти для співробітників

Незамінний помічник продавця

Бот для торгового персоналу - це зручний інструмент, який підтримує роботу продавців у торговому залі магазину. Бот допоможе швидко перевірити наявність товару на залишках у магазині. Бот покаже, скільки бонусів нараховано продавцю за участь у продажу. Бот покаже скільки у співробітника бонусів на рахунку та яке місце він посідає сьогодні серед усіх продавців магазину.