Автоматизація маркетингу

Підприємство

Організаційна структура, Франшиза, Персонал, Ролі та права, Мультивалютний облік, Шаблони документів та звітів.

Касове місце

Каталог, Вибір товару, Продаж, Замовлення, Резерв, Участь у продажах, Обслуговування акцій та карт лояльності, Додаткові знижки, Дізнатися залишки, Робота без інтернету

Маркетинг

Маркетинг кампанії, Інструменти маркетингу, Конструктор акцій та лояльності, Промо акції, Програми лояльності, Маркетингові розрахунки, Клієнтська база.

B2B маркетинг

B2B просування, B2B бонуси.

Торгівля

Асортиментна матриця. Ціни. Закупівлі. Запаси, B2C продаж, B2B продаж, Комісійна торгівля, Контракти, Виробництво.

Канали продажів

Магазин "з цегли та бетону" (B&M), Мережа торгових точок, Інтернет магазини, Маркетиплейси, Соціальні мережі, Кнопка "Купити!", Бот продавець.

Promo

Акції, Підготовка акції, Проведення акції, Оцінка результатів

Фінанси

Фінансовий календар, Платіжні операції, Облік витрат, Рух грошей, Прибутки та збитки.

Персонал

Профіль співробітника, Ролі та права, Мотиваційні програми, Гейміфікація, Боти для співробітників.

Loyalty

Програми лояльності, Підготовка програм, Обслуговування програм, Аналіз поведінки покупця.

CRM для бізнесу

Маркетинг-конструктор. b2c активності. b2b активності. Промо акції. Лояльність. Карти. Купони. Сертифікати Клієнтська база. Профіль клієнта, що настроюється.

Маркетинг конструктор

Будь-яка активність без програмування

На платформі shelfy доступний маркетинг-конструктор, який дозволяє налаштовувати акції та програми лояльності будь-якої складності. Обслуговується випуск карток лояльності, купонів, подарункових карток та інших маркетингових інструментів. Звіти на аналіз поведінки роздрібних покупців. Увага! Всі ці функції стосуються тарифного плану shelfy. Маркетинг Pro. Доступний тариф зі спрощеними можливостями для швидкого настроювання акції та лояльності shelfy.Маркетинг.

Маркетинговий план компанії

Робимо маркетинг вимірюваним

Тут легко і без програмування можна створювати різні маркетинг кампанії. Кампанії можуть бути спрямовані на роздрібних покупців (b2c), реалізуючи промоактивність та програми лояльності; на партнерів та гуртових покупців (b2b) для стимулювання продажів через бонусні механіки; на своїх співробітників (b2p) для створення мотиваційної програми на основі бонусів.

Інструменти маркетингу

Випустити простіше, ніж вирішити, що випускати

Карти постійних покупців, купони, подарункові карти – все це приклади маркетингових інструментів. Підготовка та випуск будь-якого маркетингового інструменту називається емісією. Після випуску нової або додаткової емісії з маркетингового інструменту створюються унікальні номери, які можна надрукувати у вигляді штрих-коду для швидкого обслуговування цих карт та купонів на касі під час продажу.

Конструктор акцій

Від ідеї до її реалізації – 15 хвилин

Будь-яка маркетинг-кампанія, яка реалізує програму просування товарів, програму лояльності або програму мотивації торгового персоналу складається з акцій. Для того, щоб створити акцію, достатньо вказати одну або кілька умов і одну або кілька дій. Якщо умови акції спрацьовують (значення = істина), виконуються дії, що входять до акції. Все просто. У маркетинг-конструкторі встановлено понад 50 умов і більше ніж 40 дій.

Промо акції

Працює бо так задумав маркетолог, а не як захотів продавець

Потрібно розпродати залежалий товар або збільшити приплив готівки або провести сезонний розпродаж? Все це можна зробити, якщо налаштувати промо акції. Досить визначити, на кого поширюється акція, який маркетинговий інструмент обслуговує акцію, які точки продажу та який товар бере участь в акції та на яких умовах. Акцію створено та запущено. Залишається лише спостерігати за перебігом акції та аналізувати її результативність.

Програма лояльності

Мало видати клієнту картку лояльності. Його потрібно зацікавити

Добре продумана програма лояльності дозволяє ритейлеру утримувати своїх клієнтів і мотивує їх у прихильності до бренду. Вона може бути дисконтна, накопичувальна, бонусна. Вона може супроводжуватись спеціальними акціями для своїх постійних покупців. Вона може запроваджувати покупців у конкурентів. Вона може залучити нових покупців із друзів лояльних клієнтів.

Маркетингові розрахунки

Всі сплять, а ми рахуємо

Після продажів, коли всі магазини “сплять” і покупці теж, є ще багато важливої роботи для маркетолога та платформи shelfy. Наприклад, потрібно розблокувати бонуси, нараховані за покупку, за якою вже минуло 14 днів і товар не буде повернутий, або підготувати список покупців схильних до відтоку, щоб зробити їм персональну пропозицію, або було б цікаво зробити акцію щопонеділка, для всіх хто щось купував за останні три понеділки поспіль. Що б все це зробити, не уникнути використання маркетингових розрахунків, які спрацьовують за розкладом і роблять всі необхідні розрахунки. Налаштувати розрахунки можна так само просто, як і акції.

Клієнтська база

Пам'ятаємо про ваших клієнтів все, але можемо й забути

Всі клієнти, всі їхні анкетні дані, всі їх замовлення, покупки, повернення, всі нарахування та списання їх бонусів, усі карти лояльності будь-коли видані, все це зберігатиметься у вашій клієнтській базі. Запис з'являється при першому контакті під час першої покупки та вже ніколи не зникає. Поки що цього не захочете ви або не захоче ваш клієнт. Запис про клієнта можна перевести до архіву або видалити.

Анкета клієнта

Все, що ви хочете знати про клієнта

Клієнтська анкета містить поля, які ви хотіли б зберігати у профілі клієнта? Це легко зробити. Достатньо налаштувати профіль клієнта та додати туди потрібні поля. Ці поля можуть бути текстові, числові, дати та довідники.