Розвиток каналів продажу | Shelfy

Підприємство

Організаційна структура, Франшиза, Персонал, Ролі та права, Мультивалютний облік, Шаблони документів та звітів.

Касове місце

Каталог, Вибір товару, Продаж, Замовлення, Резерв, Участь у продажах, Обслуговування акцій та карт лояльності, Додаткові знижки, Дізнатися залишки, Робота без інтернету

Маркетинг

Маркетинг кампанії, Інструменти маркетингу, Конструктор акцій та лояльності, Промо акції, Програми лояльності, Маркетингові розрахунки, Клієнтська база.

B2B маркетинг

B2B просування, B2B бонуси.

Торгівля

Асортиментна матриця. Ціни. Закупівлі. Запаси, B2C продаж, B2B продаж, Комісійна торгівля, Контракти, Виробництво.

Канали продажів

Магазин "з цегли та бетону" (B&M), Мережа торгових точок, Інтернет магазини, Маркетиплейси, Соціальні мережі, Кнопка "Купити!", Бот продавець.

Promo

Акції, Підготовка акції, Проведення акції, Оцінка результатів

Фінанси

Фінансовий календар, Платіжні операції, Облік витрат, Рух грошей, Прибутки та збитки.

Персонал

Профіль співробітника, Ролі та права, Мотиваційні програми, Гейміфікація, Боти для співробітників.

Loyalty

Програми лояльності, Підготовка програм, Обслуговування програм, Аналіз поведінки покупця.

Канали продажів

Омніканальність. Магазин “з цегли та бетону”. Роздрібні мережі. Інтернет магазин. Маркетплейс. Соціальні мережі. Кнопка “Купити!”

Омніканальні продажі вже тут!

Це не тільки магазини “з цегли та бетону“, це безліч різних онлайн каналів. Клієнту однаково зручно купуватиме у будь-якому з них. Безліч каналів, єдина клієнтська база, єдина рекламна програма. Це і є сучасний ритейл. Це і є омніканальність

Омніканальний рітейл

Старі та звичні формати торгівлі

Магазин "з цегли та бетону". Мульти та моно-брендовий магазин, бутик, острівець, лавка, кіоск, магазин біля будинку. Всі вони можуть працювати за допомогою касової програми shelfy. Вона зручна при продажу будь-яких маркованих, не маркованих або вагових товарів та послуг. Можна прийняти замовлення від покупця. Можна скинути продаж у резерв. Усі продажі фіксуються у центральній базі підприємства.

Омніканальна торгівля

Як об'єднати кілька чи багато магазинів? Просто

Один, два, три, будь-яку кількість магазинів можна об'єднати у мережу. Усі магазини мережі працюватимуть централізовано. Потрібно виділити кілька мереж, кожна з яких торгує по-своєму, своїм товаром, своїми цінами та зі своїм маркетингом? Це також можна зробити. Створіть у структурі підприємства дві мережі зі своїми магазинами та своїми бек-офісами. Потрібно три? Можна й три. Можна і кожному франчайзі своєю роздрібною сіткою.

Інтернет магазин

Має бути у будь-якого ритейлера

Створити інтернет-магазин, наповнити його товаром, встановити ціни та почати приймати замовлення за 30 хвилин – це можливо. Оновлення асортименту та цін відбувається автоматично. Працюють єдині промо акції та програма лояльності. Покупець може використовувати при замовленні через інтернет-магазин свою картку лояльності, купон на знижку, оплачувати замовлення бонусами.

Маркетплейси

Там може бути багато ваших покупців

Простий і дешевий спосіб залучити до свого товару або послуг нових покупців це виставити його на один з або на всі профільні маркетплейси країни. Достатньо просто налаштувати канал продажів на цей маркетплейс, визначити, який товар ви через нього продаватимете, призначити ціни й все. На платформі немає інтеграції з маркетплейсом? Повідомте нам. Ми швидко його додамо.

Соціальні мережі

Місце, де можна показати товар з кращого боку та продати

Ваші покупці багато часу проводять у facebook чи Instagram. Бажаєте зручно торгувати через ці та інші популярні соцмережі? Достатньо просто налаштувати канал продажу, і замовлення почнуть надходити до центрального офісу. Не забудьте додати медіаконтент до вашого товару. У соц. мережах добре продається те, що супроводжується фото та відео матеріалами. На платформі немає інтеграції з необхідною соц. мережею? Повідомте нам. Ми швидко її додамо.

Кнопка "Купити!"

У будь-якій точці інтернету. Раз і продано

Кнопка "Купити!" легко додається в будь-які статті та публікації про ваш товар. Достатньо вставити невеликий фрагмент коду, і читач побачить вашу торгову пропозицію, а також зможе її купити. В один клік. Карти та купони тут теж можна вказати. Маркетинг-процесинг розрахує персоніфіковані умови купівлі товару чи послуги. Замовлення від покупця негайно надійде до менеджера робочий стіл для подальшої обробки.

Бот продавець Telegram

Ваш безкоштовний співробітник

Немає нічого простіше, ніж запустити свого робота-продавця. Варто лише налаштувати цей канал продажів та вказати, який товар і за якою ціною бот повинен пропонувати. Бот-продавець показує персоніфіковані пропозиції та акції. Достатньо покупцеві визначитися з вибором, і бот-продавець відразу надішле замовлення на обробку. Використовується Telegram messenger.